Kozyatağı Mahallesi Çilingir

Firmamızın Kadıköyde anahtarcılık ve çilingirlik bakış açısında çok yönlü kilit açma satış montaj tamir ve onarım hizmeti sunan firma olup teknik tecrübeli eleman bulundurması ile bugün kadıköyde en büyük anahtarcı firması olma gururunu yaşamaktadır. Müşteri memnuniyeti değeri ihtiyaç ve beklentilere en uygun hizmet sunarak yukarıdada belirttiğimiz gibi kadıköyün açık ara anahtarcı firması olmayı başardık. Temel Çilingir görevlerini kendisine en büyük hizmet olarak algılayan firmamız  Ürün veya hizmetlerimizin müşteri beklentilerini ne derecede karşıladığını ölçüp analiz ederek sorunları daha kısa sürede halletmektedir. Kozyatağı mahallesinde bir anahtarcıya ihtiyaç varsa mutlaka bizlere ulaşmalısınız iletişim ve irtibat sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Kapı açma

Tüm yerli ve yabancı kapı markalarının üretmiş olduğu yüksek güvenlikli kapılarınızı zarar vermeden Çilingir aletleri ile 20 dakika gibi bir sürede hizmet verip Çilingir ve Anahtarcı odalarının belirtmiş olduğu uygun fiyat garantisi ile kapılarınız açılmaktadır.
Kasa Açma

Evlerinizde işyerlerinizde kullandığınız gizli kasalarınız para kasalarınız dijital ve mekanik olması hiç farketmiyor Her anahtarcıda bulunmayan kasa maymuncukları ile Kasalarınıza zarar vermeden açıp yeniden anahtarlarınızı kopyalayabiliyoruz.
Oto Çilingiri

Gelişen teknolojiye ayak uydurmak lazım. Lüx ve yerli otomobillerin bagaj kapı açma kumanda pili değiştirme kumanda kopyalama gibi hizmetlerimiz mevcuttur.

Bir cevap yazın